çin topu, tibet atomu Ürün Görseli

Çin topu ile cinsel performans arttırmak mümkün mü?

Erkeklerin hayatında ciddi bir öneme sahip olan cinsel sorunlar sadece cinsel boyutta değil kişisel yaşamda da sorunlar oluşturuyor. Cinsel isteksizlik, sertleşme sorunları, erken boşalma, iktidarsızlık, cinsel ilişkiye girememe gibi birçok sorun erkeklerin hayatını karartmaktadır. Aslında her sorun için bir çözüm yöntemi olsa da konu hakkında konuşmaktan utanç duyan erkekler sorunlarıyla baş başa kalmakta ve cinsel sorunu çözüme ulaştıramamaktadır.

Cinsel sorunların en önemlisi olarak görülen iktidarsızlık yani sertleşme sorunu özellikle ilerleyen yaşlarda çok görülen bir problemdir. Yaşlılık, sigara bağımlılığı, kronik rahatsızlıklar, alkol bağımlılığı gibi etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan sertleşme sorunu erkeğin cinsel ilişkiye girecek penis sertliğine ulaşamaması ya da kısa sürede ereksiyon kaybı yani penis sertliğinin kısa sürede sönmesi/yumuşaması olarak bilinir. Cinsel sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin ilişkide olan özgüveni ve kontrolü de ortadan kaybolduğu için kadına olan egemenliği yıkılmaktadır.

Cinsel sorunların çözümü için birçok yöntem olsa da bu ürünlere ulaşmanın zorluğu cinsel sorunların devam etmesine neden oluyor. Erkeklerin bu konuda daha rahat olup sorunların çözümü için takviye ürünler kullanması faydalı olacaktır.  Cinsel performans ürünleri ilişkinin etkisini kontrol altına alarak cinsel kuvveti arttırmaktadır. Önemli olan doğru ve gerçek ürünü bulmaktır. Piyasada birçok bilindik marka cinsel güç ürünü olsa da birçoğu sahte ya da kimyasaldır. Kaliteli cinsel ürünler sayesinde hem performansınız artacak hem de zarar görmeyeceksiniz. Viagra gibi kimyasal haplar cinsel performans için etkili olsa da birçok kişinin kullanmaktan çekindiği ürünlerdir.

Cinsel performansın artmasına yardımcı olan bir diğer ürün ise Çin topu olarak bilinen üründür. Bitkisel içeriği sayesinde doğal bir etki sağlayarak ilişki süresini uzatır ve sertleşmeyi kolay hale getirir. Cinsel ilişkiye girildiğinde penis sert ve dik olarak işlevini yerine getirir. Ereksiyon sorunu olan erkeklerin cinsel birleşme yaşaması için tercih edilen Çin topları ilişkiden en az 1 saat önce alındığında etkisini göstermektedir. Çin topunun etkisi yaklaşık olarak iki gün sürse de en etkili olduğu kullanıldıktan sonraki 8 saatlik süredir. İlişkiye girme konusunda sertleşme sorunu yaşayan ya da ilişki sırada penisin yumuşaması yani sertliğini kaybetmesi sorunu olanlar Çin topu kullanarak daha iyi bir performans elde edebilirler.

Çin topu fiyatları birçok yerde farklı fiyatlara satılsa da orijinal olan yani Çin’den getirtilen Çin topları çok ucuz değildir. Ucuz Çin topu satan yerler ise genellikle merdiven altı ya da tarihi geçmiş ürünler satarak insanları kandırmaktadır. Orijinal Çin topu dörtlü ya da sekizli kutularda satılmaktadır. Dörtlü Çin topu dört adet büyük yumuşak toptan oluşmaktadır. Cinsel ilişki öncesi çiğneyip suyla beraber yutulmalıdır. Sekizli Çin topu ise sekiz adet sert ve küçük toptan oluşmaktadır, dörtlü Çin topu gibi çiğneyerek yenilir. Peki, dörtlü Çin topu mu yoksa sekizli Çin topu mu daha iyi acaba? Aslında kişiden kişiye göre değişse de sekizli Çin topları daha çok tercih edilmektedir. Fiyat olarak bakıldığında top sayısına göre yaklaşık olarak aynı fiyat ortaya çıkmaktadır. Çin topu satın almak için resmi satış sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Aktarlarda da bulunan Çin topları genellikle sahte ya da merdiven altı olmaktadır. Eczanelerde ise Çin topu satışı yoktur çünkü Çin topu ilaç değildir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )