çin topu, tibet atomu Ürün Görseli

Çin Topu 8li bitkisel karışım

Havanın sıcak olması ne kadar insanın huzurunu yerine getiren bir imkân öyle değil mi? En az yaz günleri kadar sıcak ve ateşli bir geceye ne dersiniz? Her ne kadar siz evet deseniz de, cinsel organınız bu konuda öyle düşünmüyor öyle değil mi? Oldukça durgun ve sizlerin isteklerinizi yerine getirmiyor. Bu durumdan aslında şikâyetçi olmanız normal olsa da, kendinizi yıpratmanıza hiç gerek yok. Her erkek dönem dönem ya da sürekli olarak sertlik sorunları yaşayabilir. Eğer ki orta yaşı geçmiş ve hayata doymuşsanız, bu yaşlarda artık yavaştan etkisini kaybetmesi normal oluyor. Yine genç yaşta bir bireysiniz fakat sertlik sorunu yaşıyorsanız, sizlerde kendinizi hiç mi hiç yıpratmayın. Bazen psikolojik sorunlar cinsel hayatı da etkileyebiliyor. Bu sorun sizin değil yaşadıklarınızın sorunu. Her şeyi bir kenara bırakın ve çin topu ile tanışın. Peki, bahsediyoruz da bu ürün nedir ve nasıl kullanılır biliyor musunuz?

Çin topu nedir ve kullanımı

Daha öncesinde hiçbir cinsel destek ürününü kullandınız mı? Eğer ki kullanım gerçekleştirdiyseniz bu da onlardan birisi aslında. Sadece farklı olarak, bu ürün bitkisel ve doğal olarak formüle ediliyor. Uzak diyarlardan ülkemize gönderilen ve tibet atomu olarak da isimlendirilen çintopu, kan akışınızı hızlandırarak, penis damarlarına giden kanda artış sağlamaktadır. Böylelikle görevini kendiliğinden yapmayan organlarınızda, sertlik kazanarak, sizleri ilişkiye hazır hale getirmektedir. Artık en az yaz günleri kadar sıcak bir gece geçirmenin ipi sizlerin elinde. Partneriniz ile güzel bir uyku öncesi, aşk dolu dakikalar için aşağıda ki kullanım bilgilerine göz atınız.

  • İlişkiye girmeden önce, 1 tablet olarak bol su şeklinde çin topu tüketimini gerçekleştiriniz
  • Ortalama 30 ile 60 dakika öncesi kulanım yeterlidir
  • Sakız olanları, çiğnedikten sonra yutulması şeklinde etkisi artırılırken, alkollü içecekler ile birlikte tüketilmemesi önerilir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )