çin topu, tibet atomu Ürün Görseli

Çin topu sipariş verirken dikkat etmeniz gerekenler?

Çin topu ürünü bilmeyen çok azdır. Çin topu ürünü alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir bu konu hakkında sizlere  bilgi vereceğiz.  Çin topu ürününün diğer adı tibet atomu olarak da geçmektedir. Tipet atomu ve çin topu bazı bölgelerde   farklı çeşitlerde bilinir. Çin topu  4lü set ve 8li set şekilde satılıyor.

Çin topu  4lü top alırken ilk olarak bakmanız gereken nokta kutu üzerinde  çin tpu yazısınız kabartılmış olarak yazılmış olması lazım.  Çin topu yazısının mutlaka  kabarık şekilde kutuda yazılmış olmasına dikkat ediniz.  Kutu içerisinde topların çok yumuşak olmaması lazım bazen hamur gibi oluyor sıcakta  özelliğini kaybetmiş uzun süre satılmamış ürünleri sizlere yollayabilirler.  Bu konuda bunlara mutlaka dikkat etmenizde fayda vardır.  Çin topu 4lü kullanıcısı zaten çin topunun tadını ve kutu renk konusunda bilgilidir. Bu bilgileri  yeni alan müşteriler için  bilgilendirme adına yazıyoruz.

cin-topu-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Çin topu 4lü top setinde  4 adet  top mevcuttur.  Yarım saat önce tok karnına alınması gerekiyor bol su ile almanızda fayda vardır.

Çin topu 8li olanıda  aynı markanın farklı serisidir.  Bazı müşteriler 8li olandan memnun kalıyor bazı müşteriler 4lü olandan memnun kalmaktadır.  Kutulu bir şekilde ambalajı vardır.   İçerisinde ki topların büyüklüğü  çin topu 4lü olana göre daha küçüktür.  Sipariş verirken aldığınız firmayı iyi araştırınız.  Ürünü alırken kapıda ödeme sistemini kullanmanızda her zaman fayda vardır.  Hatta firmaya söyleyin kargoda açıp kontrol etmek istiyorum o şekilde  gönderim yapacaksanız alış veriş yaparım şeklinde belirtin  sorun yaşamayacaksınız.

Çin topunda sitemizde kampanya var hala devam ediyor. Sizlerde bu kampanyadan faydalanmak istiyorsunuz müşteri hizmetlerini hemen arayın fırsatı kaçırmayın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )