çin topu, tibet atomu Ürün Görseli

Çin Topu (Tibet Atomu) Kullanımı

Yıllardır cinsel destek ürünleri, pek çok farklı marka dahilinde, farklı modeller ele alınarak üretilmiş olurken, elbette ki bunlar arasında, kapsül, tablet, macun, toz gibi seçeneklerin bulunması mümkündür. Genel olarak cinsel destek ürünleri denildiğinde, geciktirici ürünler ön planda tutulurken, geciktirici ürünlerde de geciktirici sprey gibi çeşitler bulunuyor. Fakat, cildi hassas olan kişiler ve taşıması dolayısı ile bu ürünler bazı kişiler tarafından tercih edilmiyor. Böylelikle de ağız yolundan alınan, bitkisel formüle sahip olan destek ürünlerine başvuru yapılıyor. Sizlerde bunlar arasında yer alan çin topu 4 lü ürününü satın alarak, erken boşalma sürelerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Tibet atomu

Çin topu ya da tibet atomu olarak bilinen bu ürün, cinsel iktidarsızlık sorunlarında erkeklere yardımcı olmaktadır. Elbette ki erken boşalma gibi sorunlara bağlı olarak sertlik sorunlarını engellerken, boşalma sürelerinizi düzenlemeye de yardımcı oluyor. Böylelikle Çin topu 4 lü ürünleri ile artık cinsel aktivitelerinizde performans artışı sağlayabileceksiniz.

Kullanımında dikkat edilmesi gerekiyor!

Elbette ki bu tip ürünler, güçlü içeriklere sahip olmasından dolayı, kan akışını hızlandırması, cinsel uyarı vermesi gibi etkilerinden dolayı, kalp ve damar hastaları tarafından uygun bir kullanıma sahip değildir. Bahsetmiş olduğumuz Çin topu 4 lü ürünleri, günlük 1 adet tüketim yeterli olmaktadır. Gün içerisinde 2.kullanım sonrası ciddi ağrılar meydana gelebilir. Bundan dolayı kullanım bilgileri göz ardı edilmeden tüketim sağlanması ve sağlıklı kişiler tarafından tercih edilmesi gerekiyor.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Bekir S*
  • kesinlikle alkol kullanılmamalı başıma geldi kötü etkilşyo