çin topu, tibet atomu Ürün Görseli

Daha Uzun Ereksiyon için Çintopu 8’li

Daha Uzun Ereksiyon

Bir erkeğin cinsel hayatında yaşadığı sorunlar, onun bütün hayatını etkilemektedir. Cinsel sağlık hayatında başarısız olan bir erkek, sosyal hayatında da başarısız olur. Sertleşememe, sertleşmenin yeterince devam etmemesi gibi problemler, belirli bir yaşa gelen her erkeğin başına gelmektedir. Bu erkekler ve partnerleri için çok büyük bir sorun haline gelmiştir. Bazı toplumların kültür yapısına göre, cinsel hayatında başarılı olmayan bir erkek, erkek sayılmaz. Fakat bu başarısızlık, sadece bir hastalık değildir. Kişinin yaşadığı stresli hayat, iş hayatındaki problemler hatta bazen sadece can sıkkınlığı bile cinsel hayatta başarısızlığa sebep olabilir. Bu başarısızlıklardan kurtulmanın bir yolu ise Çin Topu 8 li’ dir.

Doğal ve Etkili

            Çin Topu 8 li ürününün asıl görevi, sertleşme sağlandıktan sonra, bunun uzun süre devam etmesini sağlamaktır. Çin topunu kullanıldıktan sonra, anında bir sertleşme beklemek yanlış olur. 1 saatlik süre zarfından sonra, ön sevişme yapılmalı ve sertleşme sağlanmalıdır. Çin topunun görevi bu sertleşmeye yardım etmek ve uzun süre devam etmesini sağlamaktır. Ayrıca çin topunun yanında başka bir sertleştirici ürün kullanmanız, istediğiniz sonuçları almanızı engeller.

Anında Etki

            Çin topu, kullanıldığında hemen etkisini göstermektedir. Bu etkisini ise yaklaşık 10 ila 24 saat arasında sürdürmektedir. Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar ise kalp hastalarının ve 55 yaşından yaşlı olan kişilerin bu ilacı kullanması durumunda bazı sorunlar ile karşılaşabileceğidir.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )