çin topu, tibet atomu Ürün Görseli

Nasıl Kullanır

ÇİN TOPU İLE İKTİDARSIZLIK VE ERKEN BOŞALMA TARİHE KARIŞIYOR

İktidarsızlık ve erken boşalma erkeklerin cinsel yaşamında en çok karşılaştığı problemlerden olup, zorlu bir çözüm süreci ile sonuca kavuşmaktadır. Bu süreç partnerler arasında gerginliğe ve huzursuzluğa neden olabilmektedir. Erkeğin iktidarsızlıktan kaynaklanan özgüven eksikliği neticesinde partnerine yetemediği düşüncesi oluşur. Bu durum erkek açısından tam bir işkenceye dönüşerek cinsel birleşmeden zevk alamamasına neden olur. Böyle bir problemle karşı karşıya olduğunuzu düşünüyorsanız, bu probleminize anında çözüm getirecek olan Çin topu ürünümüzü deneyebilirsiniz.

Çin Topu herhangi bir ilaç görevi görmez. Herhangi bir tıbbi müdahale değildir. Çin topunun çalışma prensibi penis içerisindeki kılcallara anında etki edip cinsel hazzınızı doruklara çıkarmak ve penisinizi sertleştirerek hem sizin hem de partnerinizin birleşmeden zevk almasını sağlamaktır. Web sitemiz aracılığıyla sipariş verebileceğiniz bu ürün tamamen güvenilir ve test edilmiştir. Yoğun kullanım kitlesiyle ve yapılan testlerle etkisi saptanan Çin topu cinsel birleşmeden aldığınız hazzı 2 katına çıkaracaktır. Hazzın artmasıyla birlikte bu birleşmenin süresini de uzatmaktadır. Ayrıca penisin sertleşmesini sağlayarak genelde karşılaşılan 3 – 4 dakikalık süreçte boşalma süresini 60 dakika gibi kat be kat fazla süreye çekmektedir.

Çin topu son derece basit bir kullanıma sahiptir. Tablet biçiminde web sayfamızda orijinal paketi ile gönderilen bu ürün bir bardak su içerisinde eritilerek ilişkiden yaklaşık 20 dakika önce kullanıldığı takdirde etkisini hemen gösterir ve belirtilen etkileri cinsel birleşme süresi boyunca korur. İlişki bitene kadar hem sizi hem partnerinizi memnun eder.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )