çin topu, tibet atomu Ürün Görseli

Tibet atomu nasıl kullanılır

Çin topu yani tibet atomu olarka da bilinen bu bitkisel karışımlı top nasıl kullanılır hakkında sizlere bilgi vereceğimiz bu yazımızı dikkatle okumanızı öneririz. Tibet atomu yani bir diğer adı ile çin topu isimli ürün iki farklı kutuda bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ince uzun kutudur bu kutu içerisinde 4 tane tibet atomu bulunmaktadır. Bu kutu altın sarısı renktedir ve üzerinde çince yazılar bulunmaktadır. Bir diğer formu ise 8li tibet atomudur bu üründe yassı ve dikdörtgen bir kutulama yapılmıştır. 4lü tibet atomuna göre daha küçük topları bulunmakla birlikte daha sert bir yapıya sahiptir.

tibet atomu ürünü kaliteli bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllardır satılmakta ve bilinmekte olan bir üründür. Tibet atomu nasıl kullanılır konusunda gelen sorular neticesinde hazırladığımız bu yazımız sayesinde artık sizler de tibet atomu nasıl kullanılır konusunda bilgi alabileceksiniz.

tibet atomu ağız yolu ile alınması gereken bir ürün olmakla birlikte ilişki öncesinde kullanılmalıdır. İlişki öncesinde yaklaşık yarım saat önce alınmalıdır. Ağzınıza attığınız tibet atomunu önce çiğniyorsunuz ve yavaş yavaş yutuyorsunuz sonrasında su içebilirsiniz. Hepsi bu kadar günde bir adetten fazla da kullanılmaması gerekmektedir. Bu şekilde kullanmak sizin için daha iyi olacaktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )